Навігацыя
Апытанне

Як вы дабіраецеся ў школу?

Галасаваць

Вынікі мінулых апытанняў

Відэаканал
Спасылкі

Шосты дзень

У шосты школьны дзень вас запрашаюць

Педагог сацыяльны Муха С.А. 09.00-11.00 Кабінет СППС (2 паверх)
Педагог-арганізатар Пакумейка М.І. 11.00-13.00 Кабінет пачатковых класаў
Настаўнік фізічнай культуры і спорту Студзент У.С. 09.00-13.35 Спартыўная зала
Кіраўнік аб'яднання па інтарэсах
«Народны лад беларусаў»
Муха С.А. 09.00-10.45 Актавая зала
Настаўнік інфарматыкі
«Працоўнае навучанне»
Саладуха В.М. 09.00-11.35 Кабінет інфарматыкі

Выхаваўчы праект

Праект па арганізацыі шостага школьнага дня на 2020/2021 навучальны год «Прафесійная арыентацыя навучэнцаў сельскай школы з ўлікам патрэб рэгіянальнага рынку працы»

Аўтар праекта:
Саладуха Вольга Міхайлаўна,
настаўнік інфарматыкі, класны кіраўнік 8 класа

Дзіцячыя і моладзевыя аб'яднанні

У ДУА «Круговіцкі яслі-сад-сярэдняя школа» дзейнічаюць наступныя дзіцячыя і маладзёжныя аб'яднанні, уключаныя ў рэспубліканскі рэестр:

  • ГА «БРПА» - піянерская дружына «Зорная»,у якой знаходзяцца 55 вучняў 2-11 класаў, што складае 100% ад колькасці вучняў 2-11 класаў.
  • ГА «БРСМ», у якім знаходзяцца 4 вучняў 9-11 класаў, што складае 16% ад колькасці вучняў 8-11 класаў.

Дзіцячыя і моладзевыя аб'яднання, не ўключаныя ў рэспубліканскі рэестр:

  • валанцёрскі атрад «Добрае сэрца», у які ўваходзіць 4 вучняў з 5-9 класаў, што складае 6.5% ад агульнай колькасці вучняў у школе.
  • школьнае самакіраванне, у склад якога ўваходзяць 14 вучняў 5-9 класаў, 10 вучняў 10-1 класаў, што складае 43% ад агульнай колькасці вучняў .
  • клуб «Лідэр», у склад якога ўваходзіць 5 вучняў 5-9 класаў, што складае 9% ад агульнай колькасці вучняў школы.
  • клуб журналістаў, які складаецца з 5 вучняў 5 - 9 класаў, што складае 9% ад агульнай колькасці вучняў школы.

План мерапрыемстваў

План мерапрыемстваў ДУА «Круговіцкі яслі-сад-сярэдняя школа» на суботу 23 студзеня 2021 года

МерапрыемстваКласЧас правядзенняМесца правядзенняАдказныя
Аб’яднанні па інтарэсах
Секцыя па футболе 5-9 09.00 – 11.15 Спартыўная пляцоўка Студзент У.С.
Гурток «У краіне майстроў» 1-4 09.00 – 10.00 Кабінет пачатковых класаў Муха С.Ю.
Агульнашкольныя  мерапрыемствы
Гульня «Зорная гадзіна» на тэму «Ведай прыроду і беражы яе» 1-6 10.00 – 11.00 Кабінет пачатковых класаў Муха С.Ю.
Прафарыентацыйная субота
Прафарыентацыйны занятак для падлеткаў «Я ў свеце прафесій»
7-11 11.00 – 12.00 Кабінет фізікі Ярашэвіч Р.Я.
Прафесійная падрыхтоўка
Працоўнае навучанне 11 09.00 – 15.00 Ганцавіцкі ліцэй
Працоўнае навучанне 10 09.00 – 11.35 Кабінет інфарматыкі Саладуха В.М.
Настаўніцка-бацькоўскі патруль
Рэйд па месцах масавага адпачынку моладзі 21.30 – 24.00 в.В.Круговічы Па графіку
Работа грамадскіх аб’яднанняў
Работа клуба «Важацік»
«Падарожжа ў Кнігаград»
7 12.00 – 13.00 Кабінет пачатковых класаў Бруцкая А.Ф.

Cправаздачы