Навігацыя
Апытанне

Як вы дабіраецеся ў школу?

Галасаваць

Вынікі мінулых апытанняў

Відэаканал
Спасылкі

Канікулы

Шосты школьны дзень

План мерапрыемстваў на восеньскія канікулы

МерапрыемстваДатаЧасМесца правядзенняКласАдказныя
Удзел у раённай дыстанцыйнай гульні «Заваёўнікі вяршыняў» 02.11 – 06.11 10.00

Кабінет інфарматыкі

1-4 Пакумейка М.І.
Новік Я.В.
Ленкавец А.М.
Турнір разумных і знаходлівых 02.11 10.00 – 11.00 Кабінет гісторыі 5-6 Дунчык Т.П.
Спаборніцтвы па валейболе 02.11 10.00-11.45 Спартыўная зала 6-9 Студзент У.С.
Удзел у раённай дыстанцыйнай віктарыне «Простыя правілы бяспекі» 03.11 10.00 Кабінет інфарматыкі 3-6 Муха С.Ю.
Ленкавец А.М.
Новік Я.В.
Брэйн-рынг «Всезнайки» 03.11 10.00 – 10.45 Актавая зала 7-8 Ярашэвіч Р.Я.
Удзел у раённых спаборніцтвах па настольным тэнісе 03.11 10.00 ДУА «СШ №3 г. Ганцавічы» 10-11 Студзент У.С.
Гульня  «Марафон прафесій» 03.11 11.00 – 12.00 Кабінет фізікі 9-11 Педагог сацыяльны
Муха С.А.
Удзел у раённым квэсце «Турыстычны пазл» для ІПР 04.11 11.00 Г. Ганцавічы ДУА «РЦДзЮТ» 3-5 Новік Я.В.
Удзел у раённай канферэнцыі «З навукай у будучыню» 04.11 09.00 Г. Ганцавічы ДУА «Гімназія» 8 Студзент Т.Г.
Спаборніцтвы па  міні- футболе 04.11 10.00 – 11.45 Спартыўная зала 5-11 Студзент У.С.
Удзел у раённай гульнявой праграме «Падарожжа на станцыю прыгод» для ІПР 05.11 11.00 Г. Ганцавічы
ДУА «СПЦ»
3, 5 Педагог сацыяльны
Муха С.А.
Поле цудаў «Цудоўная пара – восень» 05.11 10.00 – 11.00 Кабінет беларускай мовы 5-9 Гайцюкевіч З.М.
Інтэлектуальная гульня «Я выбіраю ЗЛЖ» 05.11 11.00 – 12.00 Кабінет англійскай мовы 10-11 Грыцкевіч Т.А.
Удзел у раённым дыстанцыйным настаўніцкім турніры па інтэлектуальных гульнях 06.11 10.00 дыстанцыйна Настаўнікі Муха А.П.
Уласень А.Г.
Гульня «Што? Дзе? Калі?» 06.11 10.00 – 11.00 Кабінет рускай мовы 5-11 Муха Л.І.
Наведванне сямей розных катэгорый 06.11 11.00 В. Вялікія Круговічы, в. Востраў, в. Малыя Круговічы 1-11 Сацыяльны педагог, класныя кіраўнікі
Удзел у раённых спаборніцтвах па  міні-футболе 06.11 10.00 Г. Ганцавічы ДУА «СШ №1» 5-8 Студзент У.С.

Графік работы гурткоў на восеньскіх канікулах

Назва гурткаКалі праводзіццаЧасАдказныя
Гурток «Кветкаводства» Субота 10.00-11.45 Ярашэвіч Р.Я.
Гурток «Прэс-цэнтр» Серада 11.00-12.40 Бруцкая А.Ф.
Гурток «Умелыя ручкі» Пятніца 10.00-11.40 Мініч М.К.
Гурток «У краіне майстроў» Панядзелак 11.00-12.40 Муха С.Ю.
Гурток «Народны лад беларусаў» Пятніца 10.00-11.40  Муха С.А.